ADEM’LE HAVVA MI, RECEP’LE EMİNE Mİ?

Bilgin, mucit, akademisyenlerin dediklerine yada Milattan Önce yada Milattan Sonra dediklerine bakmayın siz. Ayrıca Taş Devri’ni, Yontma Taş Devrini yada Cilalanmış Taş Devrini de ciddiye almayın. Ama esas olarak Adem’le Havva olayına da fazla kulak asmayın derim, esasında tarih Recep-Emine dönemiyle başladı. Dün Erdoğan bunu kanıtlamak için “Her ne kadar kadınlarımız seçme ve seçilme hakkını 1934 yılında elde etmişlerse de haklarını özgürce kullanmaya AK Parti ile başlamışlardır” diye bir açıklama yaptı.

Recep-Emine dönemiyle başlayan bu zaman biriminde neler oldu:

Erdoğan önce hırsızlık yapmayacağını açıkladı, çünkü bu o tarihe kadar fazla gözükmeyen bir olaydı. Siyasette çalmak o kadar önemliydi ki, Bülent Ecevit çalmadığı için her daim önemsendi, siyasetinden çok çalmaması ön plana çıktı. Erdoğan hırsızlığa karşı yüzüğünü gösterdi ama alttaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi, bunu söylerken esasında yüzüğü hâlâ parmağındaydı ve gösterdiği yüzüğün hâlâ kimin ve nerede olduğu bilinmiyor.

Recep-Emine zamanında kadın cinayetlerinin çoğaldığına bakmayın siz, en azından artık Taş Devri’ndeki gibi saçından sürükleyip götürmüyorlar kadını, K 400’le (Kılıç 400) korunması için erkeke kılıç serbestliği verildi ama o kılıçla evliliğin ilerleyen zamanlarında nasıl kullanacağı serbestisi de verildi:

Recep- Emine Dönemi nedense elmayı pek ciddiye almadı ve onların döneminde daha önce hiç duymadığımız ve adını bile telaffuz etmekte zorlandığımız meyveler çıktı. Recep ne kadar eskiyi yatsısa da esasında çalmayı Adem’in elma çalmasından öğrendi ve ilk allah’a karşı gelişinin öyküsü böyle başladı:

Ama Recep-Emine halkı düşündüğü için başka bir yol denedi ve meyvenin ekonomik kullanılışını anlattı.

Son dönemleri nasıl diye sorarsanız, pek de iç açıcı sayılmaz, 1Hapse girer miyiz Emine” diye soran Recep’e “Ben ne bilim İrecep” dedi Mangocu Emine:

Bunun üzerine daha çok ağlayan Emine’yi İrecep alkışlayarak teskin etmeye çalıştı.

Buna çok kızan Emine Erdoğan İrecep ağlarken gülümsedi. Bu arada Istanbul sözleşmesi de kaynadı gitti ve kapak oldu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: